| AdeeAdelyna83 a întrebat:

Buna Tpu.Am 23 de ani si de vreo 3 luni mi-am facut un prieten.Statusem de ceva vreme singura.Problema este ca am inceput sa facem sex iar acum este a doua luna cand mi se intampla asta.Menstruatia apare pe data de 6-7 doar ca timp de 5-6 zile inainte imi incepe o sangerare(cateva picaturi/zi) de culoare ba maro ba negru.O sa merg la ginecolog dar as vrea sa stiu daca voi ati patit asa si ce ar putea fi.Dau funda.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sixty28 a răspuns:

Si eu am patit!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nimic să te îngrijorezi.