| Reeeamirela2 a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de părerea voastră. În loc de ciclu menstrual îmi curge ceva maro, un fel de gheaguri. Asta mi se întâmplă de multe luni, aproape un an și mi se întâmplă luna de luna un jur de aceeași data și ma tine 4-5 zile. Țin sa menționez ca am 17, aproape 18 ani și viata sexuala mi-am început-o în urma cu doua săptămâni și am făcut-o doar de doua ori. Deci nu cred ca are legătură. Ce credeți ca e? Ma îngrijorează faptul ca nu e sânge. (p.s. O sa merg la medic, am deja programarea făcută, însă aș vrea să știu cât de cât ceva, deși am mai citi. Nu sunt în tocmai lămurită) nu vreau comentarii răutăcioase, mulțumesc

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspunsul corect si autorizat poate fi dat doar de medicul ginecolog care te va examina/consulta. Sanatate!

| OnuOnulică a răspuns:

Indicat e să mergi la medic să-ți spună cu exactitate ce ai.

| Biu009 a răspuns:

Ar fi trebuit sa mergi la medic din timp, nu este bine ca ai stat aproape un an asa.
Cel mai bine e sa iti faci analizele, doar medicul iti poate spune de ce ti se intampla asta.