| SpeșălGirl a întrebat:

Am auzit de o dieta cu care poti sa slabesti 4 kg intr-o saptamana.E asa:
Prima zi : 2L apa/Ceai.
A doua zi: Orez fiert cu legume
A treia zi: Spaghetti + Ketch-up
A patra zi: Maxim 2kg de mere
A cincea zi: Legume fierte
A sasea zi: 1/2kg de cartofi.
A saptea zi: Un piept de pui fiert.
Ce ziceti? S-o incerc? Credeti ca va merge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

lol ce
a patra zi "maxim 2 kg de mere" tu realizezi ca un mar are 100 de calorii, nu? asta ar insemna gen 2000 de calorii. daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci mai putin decat necesarul tau de calorii, si ma-ndoiesc ca il ai atat de ridicat
e o dieta tampita, bafta cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și a 8 zi mori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteți în stare să vă înfometați, orice dar nu cumva să faceți puțină mișcare.