| XxXxSweetGirlXxXx a întrebat:

Cu aceasta dieta e adevarat ca slabesti 4 kg intr-o saptamana? ziua 1: minim 2 litri de apa plata si ceai (exclus suc, apa minerala)
ziua 2: orez fiert cu legume (fara sare, ulei sau alte cele)
ziua 3: spaghetti cu ketch-up (fara ulei, sare sau alte cele)
ziua 4: maxim 2 kg mere (nu dulci)
ziua 5: legume fierte (fara cartofi)
ziua 6: maxim 1/2 kg cartofi fierti (fara sare, ulei, iaurt sau altecele)
ziua 7: un piept de pui fiert

3 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Ai de *** asta nu ii dieta ii sinucidera curata si chiar daca ai impresia ca dai jos distrugi numai masa musculara si devi slaba cu grasime. Daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci putin si des, fara prajeli si acidulate, trebuie sa incluzi neaparta carne in dieta si asa o sa slabesti sanatos.Ce ai tu aici este infometare, nu asa se slabeste.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

-_- ASTA NU E DIETA, draga mea! Daca iti doresti atat de mult sa slabesti, nu consuma: sucuri acidulate, dulciuri, paine, si unele fructe si legume dulci. Incerca sa te abtii de la mancare dupa ora 18:00 si fa cat mai mult sport! :* Sper ca te-am ajutat, o seara buna iti doresc! :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru SupradozăăDeCrazy):

" Incerca sa te abtii de la mancare dupa ora 18:00", asta cu ora 18 este fix PROSTIA DIN POPOR

Chiar ti-e asa greu sa te documentezi inainte sa dai sfaturi TAMPITE?