| DarthVader a întrebat:

BUNa TPU! Am avut mana rupta de la cot acum vreo 6 ani si acum ma duc la sala, vroiam sa stiu daca imi afecteaza cu ceva exercitiile pe care le fac la sala faptul ca am avut mana rupta sau ce ex ar trebui sa fac mai ales pe mana stanga(cea rupta)? dau funda pentru cel mai complet raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| w3xuLik a răspuns:

Draga DarthVader, desigur ca integritatea osului nu mai este aceeasi.Iti sugerez sa nu exagerezi cu exercitiile pe mana stanga(cea rupta). Chiar daca osul sa refacut complet e mai bine sa nu ristiwinking.Cel mai bine intreaba un trainer-ul care se ocupa de sala.
w3xuLik

| elyfel a răspuns (pentru w3xuLik):

Ai dreptate..de acord cu tine.cu sanatatea nu e de joaca

2 răspunsuri:
| Kerosen_3809 a răspuns:

Nu,nu afecteaza cu nimic iti spun eu, dar sa fii atent la exercitii, daca erau 2 ani mai ziceam, dar 6 nu!