| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un furunc iar acum s-a spart si a iesit din el ca o vena dar este de culoare neagra si daca trag de ea mai iese dar simt durere cand trag de ea. Stie cineva ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mircea23592071 a răspuns:

Am avut si eu un furunc nu te ingrijora lasa-l in pace.Nu stiu ce e dar sa nu mai faci ca daca faci in continuare nu o sa-ti mai treaca!

| Vasy1998 a răspuns:

Eu il las in pace..vad ca a inceput sa se traga inapoi chestia aia... sper sa treaca.