| DamariisDammyy110 a întrebat:

Am baut lapte si dupa aia am baut pepsi, m-o durut stomacul toata ziua sunt slabita chiar daca mananc cum merg zici ca sunt teleghidata nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati! Multumesc. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kryOwEEd a răspuns:

Din cauza chimicalelor care sunt in cola si pepsi..cred ca nu ai auzit de experimentul asta..no,asta se intampla si daca il bei
https://www.youtube.com/watch?v=aKPoQYevoLs

| DamariisDammyy110 explică (pentru kryOwEEd):

Am auzit de el dar de o saptamana in continuu ma simt rau, nu pot sta de loc in picioare sad sad

| kryOwEEd a răspuns (pentru DamariisDammyy110):

Zile parintilor, du-te la doctor. poate o sa iti dea niste medicamente..altceva nu stiu, sa nu mai FACI asta...

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Asteapta sa iti treaca... Pe viitor nu le mai combina.