| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, am baut un strongbow cu prieteni si maine sau poimaine nu stiu sigur o sa fac analize de sange, credeti ca se duce alcoolul din sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Eu cred ca ea îl violează pe el laughing daxa mai trage strongbow nu îl vad bine pe acel prof rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are aproximativ 4, 5% alcool cam cat o bere (doar ca berea persista mult mai mult in organism e un fapt dovedit), in 1-2 zile nu ar trebui sa iti faci absolut nicio grija!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astazi sa numai bei alcool

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se duce.

| mastadont a răspuns:

Stai liniștit, alcoolul nu stă atât timp în sânge. Mai ales dacă ai băut doar unul. Cam în 3 sau 4 ore va dispărea complet din sânge.

| Invictusman a răspuns:

Ce îți mai place sa bei puiuț mic rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

E si smechera in ultimul timp, ma are la prieteni pe TPU, mesajele private se face ca nu le vede laughing las' ca gasesc pe altcineva cu care sa beau bere si sa ma afume ca pe slana de Craciun.

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

S-o ajuns, proful de sport e de vina, ți-o luat-o înainte happy
E pe bsroseneala se respecta fata cu strongbow o arde blanao cu amicii, ce ii pasa ei de noi, de niște timizi laughing o dat-o pe karate pe șmecherie, mai fura un ban de la părinți, o mai trage la măsea, e hedonista fata și de neoprit happy

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Sa nu o vad la TV la stirea serii, acuzand profu de sport ca o violat-o laughing Pai nu? Daca nu vrea sa fie prieten cu ea pe Facebook laughing) O mai fost una prin Bucuresti ce sustinea ca o violat-o profu de religie laughing) dar erau minciuni, razbunare ca il placea si el nu o baga in seama.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Lasa man ca imi trag o poza la o masa plina cu sticle de bere. Si nu Stejar sau Timisoreana, numai marci de calitate. Si pun poza aici, sa ii fac pofta la Byb smechera de pe TPU.

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Ahaha

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Eu cred ca ea îl violează pe el laughing daxa mai trage strongbow nu îl vad bine pe acel prof rolling on the floor

| StefanFlorea a răspuns:

Da, are aproximativ 15 grame alcool pur toată sticla de 330ml, pana a 2 a zi nu mai rămâne deloc în sânge