| lavi1331 a întrebat:

am facut ieri ulcior si azi mi-a cam trecut. Nu ma mai doare asa de tare, dar cred ca am febra si ma simt foarte rau, are legatura cu ulciorul?

FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| scarletjo a răspuns:

Buna! poate nu este ulcior, poate este vorba de o infectie.Pt ulcior:spala-te cu ceai de pelin pe ochi.este foarte bun. Daca te simti foarte rau cel mai bine mergi la medicul de familie, nu sta asa.

| lavi1331 explică (pentru scarletjo):

Problema este ca nu sunt acasa, sunt la bunici, eu am luat un para-sinus si toata ziua am dormit si parca vedeam sacadat laughing si intr-un fel ma doare... pielea laughing stiu ca suna ciudat, dar chiar ma doare rolling on the floor

2 răspunsuri:
| lea72 a răspuns:

Nu.