| adibl a întrebat:

am fumat cam o luna o tigara pe zi si simt uneori un soc ca si cum as avea nasul infundat si respir mai greu si cam intru in panica este ceva grev stie cineva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Se intampla la incepatori, dar totusi o tigara pe zi e putin tare laughing poate esti paranoic tu!

| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa nu mai fumezi absolut deloc si vei vedea ca iti va trece.Asa se intampla mereu la incepatori.