| Chris_8217 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa respir greu...am fumat timp de 1 an jumate. Eu avand 16 ani. M-am lasat vara trecuta. Simt ca nu imi mai ajunge aerul. Nasul mi-l simt infundat. Credeti ca ar fi ceva...la mijloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil ai polipi. Acum daca te vor opera s-ar putea sa ai noroc daca au aparat laser asa nu-ti mai taie polipii prin gura.

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Cand simti ca nu ai aer este de la glanda tiroida - du-te si fa-ti un control