| Corina222444 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor
Cum pot sa imi pun piciorul in ghips acasa pentru o farsa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu prea poti. Doar daca ai un meserias in constructii linga tine. Pentru ca lucrul cu ipsos (ghipsul) trebuie facut cu rapiditate, in cateva minute el se intareste, si in plus, trebuie sa tii cont si de fasa din el, care ii asigura rezistenta. Deci trebuie sa se cunoasca bine procesul de punere a piciorului in ghips.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai potolită cu prostiile ca mai faci alte belele.

| gabicoo a răspuns:

Stai cuminte!
Și-a mai pus piciorul în ghips, acum 33, unul pe nume Victor Stănculescu!
Și ce farsă urâtă ne-a făcut! La așa zisa revoluție din '89 mă refer!
Să știi că dacă ai gânduri serioase Ion Iliescu încă mai trăiește și are paltonul pregătit!

Ultima soluție/
Încă o revoluție!

| ReddY25 a răspuns:

Dc ai face asta?