| OnOn a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie urgenta de un raspuns.M-am trezit de dimineata si am o stare oribila de greata. funda plz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Nu stiu prea bine care e intrebarea, dar daca vrei sa scapi de senzatia de greata mananca o felie de lamaie.

6 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Pai...intrebarea nu e prea clara, dar ar trebui sa iei o pastila de ghimbir sau sa mananci lamaie neindulcita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce ai mancat aseara. (Daca esti fata) depinde daca ai intretinut relatii sexuale in ultimele saptamani.
Ia un metoclopramid si trece.

| DjLayla a răspuns:

Buna, Ar trebui sa iei o pastila de ghimbir sau sa mananci o felie de lamaie neindulcita. Sper sa-ti treaca. Funda?big grin

| DjLayla a răspuns:

A, am uitat sati mai zic ceva. Depinde ce ai mancat aseara. (Daca esti fata) depinde daca ai intretinut relatii sexuale in ultimele saptamani( poti sa fi insarcinata)
Ia un metoclopramid si trece.

| bleeah a răspuns:

Mananca lamaie...scapi de greata tongue

| dumitras2000 a răspuns:

Pune intr-o cana apa si scurge o lamiie