| Kaia a întrebat:

Buna TPU am o intrebare referitoare la medicina traumatologica. Am o fractura la gamba, adica mi-au facut operatie pentru a schimba unghiul dintre tibie si fibula, astfel a fost nevoie sa se taie ambele oase, acum am 5 luni de cind merg cu costele din motiv ca tibia nu este prinsa definitiv. Acum deci as dori un sfat, poate cineva stie ce trebuie sa fac ca sa se prinda mai repede acea taietura? Ar fi de dorit sa fie un sfat de la traumatolog, va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Da-mi add la lazarescu_constantin si discutam acolo despre cauza ta! O zi buna!

| Kaia explică (pentru BIOO):

VA multumesc

| Kaia explică (pentru BIOO):

Sunt membru junior si nu pot trimite mesaje, ba mai mult nu am mess. VA rog contactati-ma pe skype i_rina94, astept raspuns

3 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna dimineata! Am incercat sa te adaug pe skype, dar nu-mi gaseste utilizatorul! O zi buna!