| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Am o mica intrebare.Am 12 ani si peste 2 saptamani plec in vacanta la caldura, la mare. Am niste cosuri pe piept si spate cum le pot face sa dispara pana plec? Multumesc frumos! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu aveam pe brate multe cosuri si mi-am dat cu pudra de argila, gasesti la farmacie.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa ca se usuca ele pana pleci, nu le face nimic

| anonim_4396 explică (pentru mona):

Am incercat si asa, dar nu dispar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Aplici pe fiecare coş în parte tinctură de propolis, e foarte bună.
Te pup!