| DudyyGreen a întrebat:

Am o mica problema... De ceva timp ma doare pectoralul stang. Am crezut ca est din cauza flotarilor si ca va trece... dar nu a trecut, ba dimpotriva, a aparut un fel de "Junghi" in coasta tot pe partea stanga, undeva in spatele plamanului. Si nu este aprindere la plamani pentru ca nu am facut febra + ca ma doare doar daca fac putin efort (de exemplu merg la pas alert) si cand o fac ma doare si spatele si pectoralul. Ce poate fi? E grav :-s? Trebuie neaparat sa merg la medic? (Daca ajuta la ceva faceam cam 100 de flotari pe zi ) FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XtiGrEx3S a răspuns:

Poate ti-ai rupt vreun musci sau poate ai o coasta fracturata iti recomand sa mergi la medic, este cel mai sigur happy
Funda puppy dog eyes?

| DudyyGreen explică (pentru XtiGrEx3S):

Too late, am fost deja, intindere de muschi happy. Nu e chiar asa de rau laughing)