| DeeaLamacorn a întrebat:

Am o problema cu pofta de mancare.Acum 2 luni nu imi era deloc foame si toata lumea se ruga de mine sa mananc,dar acum, imediat cum vad mancare, mi se face pofta sa mananc acea mancare chiar daca mie nu-mi prea placea mancarea aceea...O fi de la menstruatie? Ca dupa acele doua luni in care nu aveam pofta de mancare mi-a venit menstruatia prima oara...si aici vine intrebarea:
Ce sa fac sa nu mai poftesc la orice mancare pe care o vad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cel mai probabil e din cauza menstruatiei. Si eu patesc asta. happy
Sanatate!