| BiaBubulina a întrebat:

am o problema mare crying am infundate urechile de vreo 2 3 zile pentru ca am fost in excursie si ma cam luat raceala, dar raceala mi-a trecut doar mai tusesc si imi curge nasul laughing nu prea a trecut, dar in fin urechile mele scot sunete ciudate si nu se mai desfunda DELOC.Am inghit in gol pana n-am mai stiut de mine si mi-a pus tata picaturi in urechi.Acum imi curge ceva din ele ca un clei, si mi-e frica sa dau cu betisorul de urechi sau sa merg la doctor. Daca stau aplecata intr-un picior imi curge lichidul ala. Ce sa fac? Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel_3789 a răspuns:

Foloseste o seringa cu apa calda introduci jet in ureche de doua trei ori pina curge dopul din ea ai sa vezi ca cade toata mizeria