| LexusBianca a întrebat:

Am o problema mai... ciudata.
In fiecare noapte imi apar in vis imagini cu ce se va intampla a doua zii si mereu se adeveresc. E ceva normal?
Va rog, chiar vreau sa stiu daca am o problema sau nu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu. thinking
Dar sa-ti zic ca eu in noaptea de 1 august am visat ca mi-a venit ciclul. laughing Si cand m-am trezit si m-am dus la baie am vazut ce am pe chilot: SANGE! worried
Este chiar ciudat!

| usernameSg0 a răspuns:

Nu e normal dar nici o problema nu e. Poate ca esti medium. Poti vedea doar vitorul tau?

| LexusBianca explică (pentru usernameSg0):

Da, doar al meu. Adica seara imi apar imagini care se intampla exact a doua zii.

| usernameSg0 a răspuns (pentru LexusBianca):

De cat timp ti se intampla asta? Poti sti ce ti se va intampla, cu claritate? Poate chiar esti medium.

| LexusBianca explică (pentru usernameSg0):

Asta mi se intampla de 3 ani, adica a inceput la 10 ani. La inceput, nu erau imagini, ci secvente si mereu ma trezeam cu dureri de cap. Dupa aproape un an au inceput sa apara imaginile, iar durerile dispareau incetul cu incetul.
Nu m-am gandit ca as fii medium. Am mai cautat pe net si spunea ca e ceva legat de trecut si viitor.

| usernameSg0 a răspuns (pentru LexusBianca):

Daca o sa primesti o imagine care iti va spune ca se va intampla ceva rau incearca sa eviti accidentul.Foloseste-ti "darul pentru ati face viata mai buna". Bafta si noroc!

| LexusBianca explică (pentru usernameSg0):

Mda... daca mas si putea ferii... Sa intamplat o data ceva rau, dar n-am putut sa ma feresc. Pur si simplu asa cum primesc imaginea, asa se intampla. Daca incerc sa ma feresc se intampla ceva si mai rau, oricum nu cred ca chestia asta ar fi un "dar" si mersi!

| usernameSg0 a răspuns (pentru LexusBianca):

Cu placere. happy