| Bota_Cosmin_1999 a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema medicala, totul a inceput acum 2 luni cand ma aflam la bar cu prietenii mei si am consumat 3 cafele, era ora 2:00, cand am ajuns acasa si m'am pus in pat sa dor am inceput sa tremur si sa fiu agitat si de atuncea aproape in fiecare saptamana patesc macar odata asa.Ce imi recomandati sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaMaria1979 a răspuns:

Sa mergi la cardiologie! Este posibil sa ai probleme cu tensiunea arteriala, cu pulsul....nu este de glumit!
Mergi de urgenta la cardiologie, sa faci un consult complet cu ecografie, analize sange si ce mai recomanda medicul respectiv!
Nu mai consuma nimic ce contine cafea, cofeina, sau energizante!
Multa sanatate!

| ElenaMaria1979 a răspuns (pentru ElenaMaria1979):

Multumesc pentru funda!
Sanatate multa!

2 răspunsuri:
| Eugen866 a răspuns:

Asta nu e problema medicala dupa cum descrii. nu mai bea cafea daca e