| maliutza a întrebat:

Buna TPU.am o problema:-s.dorm foarte foarte mult.cad intr-o stare de letargie.chiar daca nu sunt obosita. daca adorm dorm cu orele.si chiar daca ma trezesc seara in scurt timp dorm la loc.este grav?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marina1000 a răspuns:

Du-te lla controlhappy.si eu am patit la fel mai demult si cica aveam nu stiu ce virus in organism... funda?big grin

2 răspunsuri:
| Bee_6391 a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci analize...probabail ai lipsa de calciu, zinc... Daca nu, mananca legume, fructe si fa multa miscare ca sa nu mai ai itimp sa dormi :laughing si sigur iti trece happy.

| biiiiiiii33 a răspuns:

Daca iei vreo pastila de reglare a problemelor fiziologice atunci e in regula dar dormi mult ar trebui sa te duci la medic sper sa te faci binelove struck\