| clo9ryna a întrebat:

am o problema... sunt racita de o saptamana si ceva. am fost si la doctorita si mi-a dat pastile. le-am luat pana le-am terminat si tot nu mi-a trecut, din contra acum tusesc pana vars crying
nu stiu ce sa mai fac cryingcrying
as vrea sa incerc si chestii babesti, deoarece pastilele nu mai au efect

ajutor va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna referitor la problema ta eu recomand citeva produse naturale de la firma care eu colaborez de 10 ani si am avut rezultate remarcabile cu acestea daca sinteti interesata contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| paulpaul25 a răspuns:

Buna sa stii ca asa am patit si eu am fost racit si am luat paracetamol si inca ceva dupa care un sirop si tot nu mi-a trecut.Si asa faceam si eu cum mancam putin varsam,cand tuseam imi venea greata si varsam, aproape in continuu, pana la urma am fost la urgente la spital si mi-au dat o reteta si m-au trimis acasa! Dupa doua zile am fost iar la doctorul de familie si mi-a dat un bilet de internare si m-am dus cu el la spital si m-au internat.Am stat 4 zile dupa care am venit acasa si acum sunt bine! Sa te faci bine kiss! Nu te speria ca la spital nu iti face nimic doar cateva analize!

| claudia01 a răspuns:

Incearca 1lingura miere calduta cu un sfert lingurita de scortisoara pudra de 3 ori pe zi.Sanatate

| Cipiripi a răspuns:

Ce pastile ai luat? Sieu am avut acelesi sintome si am tras de raceala 1 luna ce trebuie sa faci este sa iei multe ceaiuri fierbinti paracetamol si sa iei nurofen sper sa iti treaca