| ManUTD a întrebat:

am primit curenti, si ma doare toata partea dreapta a fetei in special ochiul si maselele dar si urechea, va rog frumos ajutati-ma ma doare foarte tare, funda pentru cel mai bun raspuns, Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Rezista noaptea asta, dar maine cauta un medic. Daca nu gasesti, cere ajutorul celor de la o farmacie.Nu incerca leacuri auzite, s-ar putea sa fie vorba de otita ( http://www.studentie.ro/campus/Otita/c-441-a-21655 ), am patit-o si eu odata, cred ca ai nevoie de antibiotice recomandate de doctor.Nu-ti baga picaturi in ureche, nu incerca nimic altceva.Singura metoda care ma ajuta era masarea usoara sau apasarea usoara a zonei obraz-gat pe partea dureroasa.

1 răspuns:
| raducmustiuc a răspuns:

Probabil deja te-ai gandit la asta dar am sa-ti spun totusi : du-te la medicul de familie!