| zuzulina1813 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Acum ceva timp aproape 1 an mi-a iesit cateva pete pe spate am crezut prima data ca sunt de la soare nu am mai bagat de seama timpul a trecut si ele tot asa sunt, am fost la dermatolog mi-a dat un tratament si nu mi-a trecut, oare de la ce or fi? Si ce pot face sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Pai probabil ca sunt semne de mama. daca nu sunt ai putea reveni la acel dermatolog sau la altul si sa ii zici ce treament ai luat si sa ii spui ca nu a functionat si poate ca iti va da alceva! SANATATE!

1 răspuns:
| Oanny a răspuns:

Am si eu niste pete, am avut si pe frunte si pe gat.Mie mi s-a spus sa folosesc sapun de copii.Mia trecut dar mi-au reaparutlaughing