| AntoniaCristina a întrebat:

am si eu o intrebare vreau raspunsul pana in 20 de minute! Primul raspuns bun funda+vot! Daca o persoana simte ca are cv pe gat si mai si vomita ce boala are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

? Pot fi o multime de raspunsuri!
Poate sau umflat amigdalele.
Mai bine mergi la un doctor.
Trebuie si sa vezi ca sa iti dai seama...

2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Poate ai inghitit un fir de par si iti faci greata? Poate sa fie o amigdalita pultacee poate sa fie o faringita. Un consult medical pentru linistea ta?

| AntoniaCristina explică:

Nu eu am asta, o cunostiinta de-a mea