| anonim_4396 a întrebat:

Vi se mai intampla si voua cateodata? Pana astazi, atunci cand ii raspundeam unui user la o intrebare, raspunsul meu la acea intrebare se afisa imediat dupa ce am raspuns. De astazi, nu-mi mai apare raspunsul la acea intrebare decat dupa 10-20 minute, dar faza tare este ca daca ma deloghez, pot sa imi vad raspunsul la acea intrebare. Sper ca ati inteles ce vreau sa zic! happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis ca este o functionare defectuoasa a programului TPU, la fel mi s-a intamplat si mie de cca o ora.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la atatia utilizatori se supraincinge TPU de aia intarzie sa apara raspunsurile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se intampla destul de des... ieri seara a fost o problema ceva mai mare ca nu sa mai actualizat site ul cateva ore

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se întâmplă destul de des sad
Ieri după-masă au fost ceva probleme cu serverul şi nu şi-a revenit decât pe la ora 1...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E asa dintotdeauna. Unii observati tarziu rau lucruri demult stiute.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, decat mie nu mi s-a mai intamplat pana acum cel putin mie.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

E de mult timp asta cu delogarea si sesiunea utilizatorului care vede cache-ul vechi. Insa in seara asta nu s-au mai actualizat cateva lucruri pe site.