| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema,am fost si la medicul de familie am facut si ceva analize si mi-au iesit doar eozinofiile mai mari si am ca simptome asa:lipsa poftei de mancare,nu pot manca mult, am 55kg 1, 75 si am 20 ani,ma constip,uneori imi este si rau am stare de lesin,simt ca vad in ceata,imi mai tremura si corpul.Ce as putea face,ce am oare, va rog ajutor?! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa ai viermisori intestinali, fa-ti 3-4 examene coproparazitologice. Mergi si la un psiholog, starile de rau si lesin sunt de natura psihica

| anonim_4396 explică (pentru Brigaela):

Sa stiti ca aveti dreptate, oare cum pot auto rezolva problema psihica? Multumesc!