| Alexandra2012222 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema imi cade parul excesiv de mult.
daca stie cine vreo solutie va rog sa imi spuneti. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Impotriva caderii parului este bine sa folosesti urmatoarea reteta, avand nevoie de:o lingura de gaz, o lingura de rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat bine, incepand de la radacina spre varf.
Lasi timp de 1/2 de ora, clatind apoi foarte bine parul.Tratamentul se face la 2 saptamani.
Recomand tuturor sa foloseasca aceasta reteta contra caderii parului, cu incredere!
Te pup si multa sanatate!

2 răspunsuri:
| AnabelleKr a răspuns:

Mergi la Sensiblu si ia ducray anaphase shampon. Iti garantez ca nu iti va mai cadea.

| xIonutzu a răspuns:

Imi este frica sa nai cancer sad sanatate!