| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca ma sufocam si ca plangeam intr-una, din cauza ca respiram foarte greu, si in vis am mers la o baba, si mi-a spus ca am o boala, care incepea cu a sau cu i, nu mai stiu foarte multe, mi-am adus aminte vis cand m-am trezit si nu puteam sa respir, doar fragmente din vis, stiu ca mai era o colega si tatal ei, in fine nu imi amintesc ce faceau, paraca discutam despre ceva, habar nu am, dar ce imi amintesc bine era ca nu puteam sa respir si plangeam, dupa puteam sa respir, dupa nu mai puteam si tot asa. Voi ce ziceti? A si cu o noapte inainte, am visat ca o prietena a dat busna peste mine in casa si mi-a spart un geam cu o bata laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vise mami..doar vise
Ai probleme de respiratie in realitate? ai astm? insuficienta respiratorie?
Sarbatori fericitehappy

| AndreiAndreiP a răspuns:

Te-a speriat cineva foarte tare sau te-ai uitat la un film de groaza sau ceva.

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Te sufocai in somn(probabil aveai capul bagat in in perna).

| andreeaxxl a răspuns:

Asta se numeste paralizie in somn si se datoreaza faptului ca, creierul se trazeste primul dar corpul inca ''doarme''.Si stai linistita, e doar un vis.

| Vararu_Andy_1979 a răspuns:

Ba eu nicio data nu am avut un vis mai ciudat.A ba da.Am vistam mai de mult ca eram intr-o casa ca un fel de spectator sau ceva si ma uitam la o fata care statea in pat(cred ca dormea)si deasupra ei era un schelet si dupa cateva secunde(1 sau 2 sec.)se misa si am trecut la o faza in care fata nu mai era in pat si afara era un schelet gigantic care umbla prin oras si teroroiza totul(ca si godzilla)si PAC... s-a terminat visul.E cam ciudat, ..nu?

| Hdbiz_Play_1997 a răspuns:

E doar un vis, nu-ti fa griji happy