| miha96 a întrebat:

Buna tpu..antibioticul asta zinnat e bun pentru urechea trasa de curent? am primit de la farmacie si l-am cumparat acum il folosesc cu un fel de gel pentru urechi otocalm dar ma intereseaza mai mult de zinnat asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aleeexutza a răspuns:

Zinnat este foarte bun. Si mai ales daca ai tras curent la ureche mai estesi " otiste ", dar asta e mai bun pentru otita, dar merge si pentru urechea trasa de curent. big grin Sper ca te-am ajutat. :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este bun, il poti folosi cu incredere

| LolaLollita a răspuns:

Da, este foarte bun, un antibiotic puternic.

| xXdoareuXx a răspuns:

Zinnatul este un antibiotic puternic, poate fi folosit pentru problema ta cu urechea.

| TheSmith a răspuns:

Fa o vizita la ORL! este bun zinatul dar cu recomandarea medicului