| anonim_4396 a întrebat:

am luat o pastila de sedativ pc ca sa ma linistesca are ceva daca dupa am baut cateva guri de energizant hell?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuia să iei energizant că alea sunt naturiste nu da somnolenta. daca te ști o fire agita evita energizantele că tocmai ele cauzează agitație daca ai probleme emoționale, nici cola nu ai voie sucuri acidulate. daca vrei sa fi ok trebuie sa respecți aceste măsuri.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are. Nu se combină sedativul cu energizanții.

| Catrice a răspuns:

Super,cea mai mișto combinație calmante cu energizante cu efect 0.

| Sofer a răspuns:

Nu e buna combinația.

| Roberrt21 a răspuns:

Cel mai probabil nu o sa isi faca efectul.