| Idilaaa a întrebat:

As dori să-mi spuneți va rog un nutriționist bun din Galați număr de telefon. Va mulțumesc. Pupici

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| syos007 a răspuns:

Orasul: Galati
Nume:Ghiurcă Mihaela
Institutie: Direcia de Sanatate Publica Str. Traian
Specialitate: Medic nutritionist
Prima

Si altul foarte bun ar mai fi: Nume: Leon Marian
Oras: Galati
Nr de telefo (sunt 2 ) : 0754541219 / 0336101586.
Cu plăcere