| ClaudiuxDxD a întrebat:

As dori sa stiu daca fac analize, dupa 1 an de cand am fumat 2-3 tigari,o sa iasa ca am fumat, sau ca am nicotina in sange sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Janek21 a răspuns:

Daca ai fumat acum 1 an 2-3 tigari nu o sa-ti iasa nimic. Nicotina este un compus uleios care provoaca dependenta, si care se elimina automat din corp dupa 30-60 de minute. De aici si faptul ca toti fumatorii trag 1 tigara la un intervat de 1 ora, pentru ca scadde nivelul de nicotina si au nevoie de aceasta.

Nu-ti face griji cu analizele ca nu are ce sa iasa (daca spui adevarul).

| ClaudiuxDxD explică (pentru Janek21):

Mulțumesc mult pentru detalii! happy

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu,sigur!

| ClaudiuxDxD explică:

Mulțumesc mult!