| Roxaname a întrebat:

Buna TPU as vrea sa intreb de ce ma simt foarte obosita de dormit dorm destul de mult obosesc destul de repede ceam mai buna explicatie primeste Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna happy
S-ar putea sa ai o lipsa de calciu sau sa ai nevoie de vitamine.
Trebuie doar sa faci analize, apoi medicul iti va prescrie ce sa iei, stai linistita nu-i ceva grav happy
Bafta :*
fundita?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un control medical și analize de sânge.
Pa, pa.

| Roxaname explică (pentru Legiuitoarea):

Buna am facut analizele de sange si mi-a iesit ca am reumatism doza dubla 400 si acum iau pastile si niste vitamine crezi ca asta o fi de cauza?

| thalyslly a răspuns:

Anemie,lipsa de calciu

| KiGtOgT a răspuns (pentru thalyslly):

Ahaaaaaam...mersi happy

| SimonaCristina a răspuns:

Daca esti stresata se secreta cortizol, responsabil de oboseala cronica. Nu are legatura cu reumatismul. Eventual poate fi anemie, fa un set de analize- hemoleucograma. Sanatate!