| MTiberiu99 a întrebat:

as vrea sa-mi ziceti cum scap de burta mare, stomacul big grin.Problema e ca atunci cand mananc ceva sau beau apa mi se face burta mare, am stomacul mare...cum pot rezolva asta? Am 15 ani.Cel mai bun raspuns cu siguranta FUNDA si VOT, raspuns care sa meargawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca ai stomacul mai mare, ci ai muschii mai flescaiti. Trebuie sa-ti intaresti musculatura abdominala.

| giony54 a răspuns:

Poate sa fie o balonare de la fiere sau digestie deficitara.