| Ioana_Larisa_1994 a întrebat:

aseară m-am dus sa imi pun unghii cu gel după am asteptat-o pe mama ca sa si le puna si ea si in timpul acela mi s-a facut foarte rau si până la urmă m-am dus la baie si am vomitat. M-am simțit bine vreo 5 minute si dupa iar am vomitat, apoi am mers acasă si pe drum iar am vomitat. De data aceasta ceva roșu și după acasă iar am vomitat tot roșu, nu stiu de la ce. Am mâncat un sfert de morcov de dimineata dar nu cred ca e de la el si dupa m-am liniștit, am luat o pastilă dar azi dimineata iar m-a durut.
Mentionez am 12 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil să ai gastrită, dar mai bine mergi la un medic.
Poți citi ceva interesant aici :
http://www.sfatulmedicului.ro/gastrita