| Usenames a întrebat:

Bună, TPU!
Astăzi când am fost la baie după ce am făcut treaba mica și m-am șters, am observat pe servetel 2 viermișori foarte micuți, albi!
Ce ar trebui sa fac?
Din ce cauza au apărut?
Țin sa menționez ca am 16 ani și mi-am început viata sexuala acum 4 luni!
Va rog... răspunsuri serioase, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te speli corespunzător în zona vaginală.

| Ka0ru a răspuns:

Probabil este vorba despre oxiuri
Iti sugerez ca persoana cu are ai intretinut relatii sa faca si ea tratamentul ca la urmatoarele intalniri sa nu te reinfectezi.
https://bioclinica.ro/......-tratament