| Rosee07 a întrebat:

Ati auzit de produsul de slăbit Acai Verde? Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai auzit că trebuie să înveți să mănânci și să nu te mai bazezi pe toate adjuvantele?
Pa, pa.

| Larisa a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai tu, dar nu-ti recomand sa tii diete. Aproape toate dietele si medicamentele si ceaiurile de slabit au efecte yoyo, sau afecteaza grav sanatatea.Cel mai bine ar fi sa consulti un nutritionist care sa te invete sa mananci sanatos si variat.

| Cosmin86 a răspuns:

La fel de proasta ca la orice alt produs de slabit.

Am slabit 13 kg fara nicio dieta sau produs de slabit, doar prin sport si o alimentatie corespunzatoare.

| Marius1985 a răspuns:

Buna, eu stiam ca se numeste Acai Berry, eu am incercat produsul asta: http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1419 si am slabit 7 kg in o luna jumatate - doua. Dar am facut si sport si am avut grija la ce mananc. Nu sa ma infometez, doar ca nu am mancat prostii si nici in exces.