| dragutz600 a întrebat:

Azi cand m-am ras pe picioare, mi-am rupt cred ca din greseala o alunita. Alunita era mica dar imi curge sange putin.Eu am pus spirt si am tinut acolo, iar acum nu mai curge.E grav? Repet:era mica. Azi ma duc si la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pattrices a răspuns:

Daca serios e o chestie foarte grava, eu nu as risca si m-as duce la doctor, un baiat de la mine din grupa a rupto fara sa vrea, si a avut complicații mari.