| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca mi-am rupt o alunita? era de marime medie si din greseala, imi curge sange...cand ar trebui sa ma duc la medic?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Repedetongue
nu e bine sa le rupi:-s se pot infecta urat si nu-i de bine. maine poti sa mergi. Nu spun ca va fi ceva grav dar mai bine nu astepti sa vezihee hee

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Logic ca trebuie sa te duci chiar urgent!

Poti sa mori sin cauza asta
du-te repede la medic si poate t faci bine

| Liniuta_3048 a răspuns:

Obligatoriu!
Poti sa faci o infectie, si dupa aia se poate duce la lucruri si mai urate.

| Liniuta_3048 a răspuns:

Acuma Obligatoriu!
Poti sa faci o infectie, si dupa aia se poate duce la lucruri si mai urate.

| alexandrucr a răspuns:

Imediat laughing

| alysefu a răspuns:

Normal! Numai pierde timp du-te acum nu-i de joaca poti da in boli foarte grave!