| CelebraAnonima a întrebat:

TPU! Azi dimineață mă înțepa in partea stângă, ceva mai sus de splină. Ce era si poate fi de la stres si supărare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai gaze la intestine, trage cîteva vînturi sanatoase poate spargi un bec, doamne ajutălaughing, si daca nu sunt gazele de vină eu zic sa consulti un medic, acela stie exact ce ai, te consultă, i ti dă tratament, nu zic bine? Ce vârstă ai? Ai facut dimineață caca?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii inclusiv de la gaze in intestine!

| ALGator a răspuns:

Pot fi multe cauze inofensive.
Atunci când e ceva mai serios se simte sau apuca sa devina persistent.

Răspuns utilizator avertizat
| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Nu. Nu cred că de la stres. Cred că ai dormit rău. daca durerea persistă date cu crema de menta.o sa simți o senzație răcoroasă dar nu o să te mai doară.

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a răspuns:

Ori de la efort ori ai nosip la rinichi