| doareu876345 a întrebat:

Bună TPU. Azi e luni, iar eu vineri am un majorat. Problema mea e ca am un herpes bucal, deja s-a făcut puroi, cu ce as putea sa ma dau ca să îmi treacă mai repede ca pana vineri sa nu mai am nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu glicerina boraxata cu stamicin de la farmacie

| alina2k18 a răspuns:

Ziua aciclovir crema de 3 ori si noaptea inainte de somn pui plasture antiherpetic si il dai jos dimineata
Pana vineri trece garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema aciclovir

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cu alifie?

| SlenderMan299 a răspuns:

Cremă de galbenele