| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slabesc dar fara sa ma infometez? Sunt fata si am 1.55 si 56 de kg. Stiu, e foarte foarte mult... De fapt mult e putin spus.
Problema e ca sunt in timpul scolii (eu am ore dupa masa)
si trebuie neaparat sa invat si deci nu pot sa tin o dieta stricta sa mananc doar fructe si legume sau eu stiu...trebuie sa gandesc si deci am nevoie de energie. Sii nu pot merge la sala...
Am incercat sa fac exercitii acasa dar imi pierd repede increderea si renunt prea repede. Nu stiu cum sa fac sa rezist.
Trebuie neaparat sa slabesc. Nu ma mai suport. sad
Voi cum ati slabit in timpul scolii?

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Eu m-am apucat de sport. Si nu a mai trebuit sa fiu asa atenta la ce mananc.

| Axys a răspuns:

Buna nu te gandi la infometare manca mai putin dar la timp fa exercitii fizice acasa sau esi pe afara alerga sau daca ai biccleta margi cu ia si consuma mai multe lichide happy eu de la 60 e ghile in 3 luni de zile am ajuns la 54 happy de chile