| brutmunt a întrebat:

cam acum o ora mi-am pus piercing in limba, e normal ca sa curga putin sange si acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Diana_Emma_1996 a răspuns:

E normal daca ti l`ai facut acum 1 ora sa-ti mai curga putin sange :*.

| Liviu a răspuns (pentru Diana_Emma_1996):

Scuze ca m-am trezit acum, sa iti raspund.Nu,nu e normal sa iti curga sange, si eu am avut, si nu mi-a curs dupa o ora de la montare.Iar tu Diana, numai spune lucruri care nu le stii.Nici la cercelu in ureche dupa o ora nu iti mai curge sange, dar in limba? Ii curge sange doar in cazu in care ia spart o vena, dar slabe sanse, facea hemoragie

3 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

E normal

| Alexmy a răspuns:

Trebui sa mergi imediat la doctor, daca nu iei masuri urgente o sa iti iasa un ochi, si o sa iti cada o unghie.