| lavynya18 a întrebat:

cat costa o consultatie la nutritionist? dar la endocrinolog, daca am bilet de trimitere mai platesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Daca ai bilet de trimitere si te duci la un medic care are contract cu CNAS nu vei plati. http://www.i-medic.ro/clinica/clinica-de-nutritie-kilostop

| 23partyboy a răspuns:

Daca ai trimitere de la doctorul de familie la stat dar si la unele spitale private consultatia nu costa nimic, fara trimitere la stat consultul e cam 30-40 de lei, la clinici private pana la 100 de lei.

| crushedrose a răspuns:

Buna, la endocrinologie nu cred ca platesti daca ai bilet de trimitere, doar daca te duci la privat, pretul incepe de la 50 ron acolo

| vlad75 a răspuns:

Astazi in 2022 o consultatie la nutritionist online are un pret incepand de la 70 lei si cu dieta personalizata gratuita ajunge la 150 lei.

Intra pe Nutri Coach Nutritionist Online Bucuresti si ai preturi la toate tipurile de consultatii la nutritionist sau consiliere stil de viata.

https://www.nutri-coach.ro/preturi-consultatii-nutritionist/