| getty a întrebat:

Cat costa o consultatie la nutritionist?

Răspuns Câştigător
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Eu am o doctora nutritionista, care imi da regim din 3 in 3 saptamani si dau 50 ron la fiecare vizita de acest gen.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie nu platesti nimic.

| Vio_Ina_1988 a răspuns (pentru constantaproca):

Chiar daca este o clinica privata?
]

Shin
| Shin a răspuns:

Daca ai o problema medicala, ia trimitere de la medicul de familie si nu te costa nimic.
Numai bine, Shin.

| stefania_1130 a răspuns:

Dr. Tivadar - Municipal *sedinta la cabinetul particular e 60-80 euro); Dr Mandrescu - cantacuzino (sedinta 500.000 lei).
Spune mi care te intereseaza si iti voi da tel lor mobile pe PM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În medie o consultație la medicul nutriționist este de 50-100 ron.
Sănătate.
Pa, pa.

| vlad75 a răspuns:

Astazi in 2022 o consultatie la nutritionist online are un pret incepand de la 70 lei si cu dieta personalizata gratuita ajunge la 150 lei.

Intra pe Nutri Coach Nutritionist Online Bucuresti si ai preturi la toate tipurile de consultatii la nutritionist sau consiliere stil de viata.

https://www.nutri-coach.ro/preturi-consultatii-nutritionist/