| TheSpell a întrebat:

Ce aș putea să adaug în laptele cu fulgii de ovăz pentru alt gust? Am început să mănânc dimineața și nu prea mă încântă. Am încercat cu fructe confiate/proaspete și miere. Voi ce adăugați?
Dacă îi combin cu iaurt are ceva? Nu știu dacă e mai ok iaurtul sau laptele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Daca nu esti la dieta, ce D-zeu mananci zilnic doar asta? Combina-i cu: iaurt, scortisoara, zahar vanilat, ananas, cocos, fructe proaspete etc. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ții o dieta care conține fulgi de ovăz?