| Zelda488 a întrebat:

Ce nootropice pot sa iau fara reteta de la farmacie? Am auzit de Piracetam cum ca e bun si de modafinil, dar stiu ca ala se gaseste greu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Piracetam am incercat (l-am avut ca si ca tratament). Efecte insesizabile.

| Deliiiia a răspuns:

Am încercat şi eu medicamente pentru stimulare psihică, însă crede-mă, sunt mai mult pentru placebo.

Dacă vrei să înveţi închide laptopul, telefonul, televizorul, ia cartea şi începe să citeşti până înţelegi.