| emilianxx a întrebat:

Cum as putea sa fiu mai inalt? Dar sa nu imi spuneti sa astept nu stiu cat. ca o sa mai cresc.am12 ani.Si oamenii ma fac scund. www.facebook.com/misuh.marky. Cum as putea sa fiu mai inalt? Exercitii? de care?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andramarina35 a răspuns:

Nu'ti fa griji ai 12 ani.mai ai timp sa cresti nu-ti fa griji ca asa mik nu o sa ramai de asigur ...nu poti sa grabesti inaltimea dupa cum stiu eu funda?