| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa nu mai cresc (Inaltime), Am 15 ani, si 1, 80, exista pastile pentru asta? sau altceva... Idei.
Dau fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanLuca a răspuns:

Te vei " regla " pana la urma

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu consider că pentru vârsta ta eşti destul de înaltă, chiar fotomodel aş spune.
Dacă vrei să mai creşti în înălţime totuşi, îţi recomand să te înscrii la baschet sau volei.
Eu am făcut volei 5 ani şi pot spune că m-am înălţat şi am menţinut o condiţie fizică mulţumitoare.

| Georgianaax a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Tocmai asta e, nu vrea sa creasca.

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Georgianaax):

Ops!
Am citit eu greşit întrebarea.

| Azµre a răspuns:

Vezi un medic endocrinolog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Lasă pastilele!
Trebuie să vezi un medic endocrinolog!
Te pup!

| Jee354 a răspuns:

Daca vrei sa mai cresti inscriete la volei daca iti place sportul, pentru ca te inalti foarte tare.
Sau daca nu watch here :
http://www.crestereinaltime.ro/
http://forum.romedic.ro/prod/crestere_inaltime_08153.html
Bafta si sper ca te-am ajutat.